Децентралізація очима студентства

 «Децентралізація: можливості та виклики» – на таку тему відбулися дебати серед студентів 4 курсу та магістрів історичного факультету Житомирського державного університету ім. І. Франка. До цих інтелектуальних змагань дві команди «Феміда» та «Децентралізатори» підійшли  відповідально, ретельно підготувавши завдання супернику та аргументи на захист своїх позицій.

           Дебати складалися з чотирьох етапів. Під час першого представник команди, яка «за» (підтримує), озвучував тези на підтримку своєї ідей, а представник іншої команди  висловлював свої думки з урахуванням того, що сказав попередній доповідач.

          На другому етапі головні спікери команди «за» та команди «проти» по черзі наводили додаткові аргументи на захист своїх позицій та доводили помилковість певних тез команди-супротивника.

          Третій етап – це чіткі й аргументовані відповіді на два питання опонентів. А під час останнього етапу дебатів озвучувалися висновки, які підготувала кожна команда, та остаточні аргументи, що доводять переваги саме цієї конкретної ідеї.

         Журі, до складу якого увійшла заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Шабінська, оцінюючи результати чотирьох етапів дебатів, звертало увагу на повноту розкриття питань, аргументацію, доказовість, глибину висновків тощо.

        Перемогу з невеликим відривом від команди-опонента здобула «Феміда». А у підсумку перемогла дружба.