Інформаційна сфера потребує удосконалення

        Проблемні питання медіа-ландшафту Житомирської та Вінницької областей обговорювали сьогодні фахівці під час відеомосту, організованого Асоціацією професійних журналістів та рекламістів Житомирщини в рамках проєкту «Інформаційно-моніторингова кампанія  виборів-2019 у Вінницькій та Житомирській областях».

      Участь в експертному обговоренні взяла головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Іванна Грабовська.

       Учасники відеомосту – експерти з моніторингу баз даних проєкту, юристи, журналісти місцевих засобів масової інформації (ЗМІ), викладачі ЗВО та ін. –  розглянули питання статусу та права зареєстрованих друкованих ЗМІ в територіальних органах юстиції обох регіонів, докладно зупинилися на проблемі «мертвих» періодичних видань в єдиних реєстрах друкованих ЗМІ, діяльності інтернет-видань, які не мають жодної реєстрації та правового статусу ЗМІ, хоча фактично виконують функції онлайн ЗМІ, та внесли пропозиції для подальшого врегулювання  ситуації у вітчизняній інформаційній сфері.