Ірина Волошина привітала першокурсників – майбутніх правників з Першовереснем

               У переддень Першовересня в Державному університеті «Житомирська політехніка» відбулися традиційні (уже вшістдесяте) урочистості з нагоди початку нового навчального року та  посвяти першокурсників у студенти. На адресу вчорашніх школярів, а нині – студентів лунали слова привітання, напутні настанови, а кульмінацією свята стало вручення новачкам студентських квитків та залікових книжок, урочисте виголошення клятви першокурсника.

            Реагуючи на виклики часу, університет організовує навчання за новими, потрібними сьогодні – завтра спеціальностями. З нинішнього навчального року у цьому закладі вищої освіти запроваджено підготовку фахівців за спеціальністю «Право», а відтак укомплектовано три групи студентів.

            Привітати майбутніх юристів, професорсько-викладацький склад факультету публічного управління та права з новим стартом освітнього процесу прийшла перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Ірина Волошина. Вона вручила першокурсникам, які навчатимуться за спеціальністю «Право», студентські квитки та залікові книжки і побажала успіхів й наполегливості у здобутті знань з обраного фаху.

             Ірина Волошина запросила присутніх до співпраці з юстицією Житомирщини в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що уже третій рік поспіль успішно реалізується в нашій державі та в області зокрема, й покликаний поширювати серед населення правові знання, що в свою чергу сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, а у підсумку забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.