Юридичний майданчик «Мої права» працював у державному університеті «Житомирська політехніка»

           Сьогодні на запрошення викладачів та студентів юридичний майданчик «Мої права» завітав до державного університету «Житомирська політехніка».

         Учасники юридичного майданчика  інформували студентську молодь з питань нотаріату, виконання рішень, державної реєстрації актів цивільного стану та з інших напрямків роботи Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
           Студентів ознайомили з організацією роботи, повноваженнями органів юстиції, а також ходом реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

           Працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області розповіли студентам усе про податкову знижку: хто має право її отримати, які документи для цього потрібні та механізм надання такої податкової знижки на навчання.    

          Також учасники зустрічі отримали правороз’яснювальні інформаційні матеріали Міністерства юстиції України, зокрема і для розміщення інформації на базі свого навчального закладу.
           Нагадаємо, юридичний майданчик «Мої права» з ініціативи Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області розпочав роботу у жовтні 2017 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

#ЯМП!
#ЯМаюПраво!
#ZtJust