Юридичний майданчик «Мої права» зробив тимчасову зупинку у Житомирському торговельно – економічному коледжі КНТЕУ

         Ще одним пунктом призначення юридичного майданчика «Мої права» Головного територіального управління юстиції у Житомирській області сьогодні, 7 жовтня,  став  Житомирський торговельно – економічний коледж КНТЕУ.

           Працівники обласної юстиції провели серед студентства консультативну роботу з питань державної реєстрації, нотаріату, виконання рішень, реєстрації актів цивільного стану та з інших напрямків роботи Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
          Студентів ознайомили із повноваженнями органів юстиції, організацією роботи, а також ходом реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».
         Працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області ознайомили студентів з інформаційними матеріалами Міністерства юстиції України, зокрема розповіли, що таке податкова знижка, хто має право на її отримання, які документи для цього потрібні та як отримати податкову знижку на навчання.
        Нагадаємо, юридичний майданчик «Мої права» з ініціативи Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області розпочав роботу у жовтні 2017 року в рамках загальнонаціонального  проєкту «Я маю право!».
#ЯМП!
#ЯМаюПраво!
#ZtJust