«Лікнеп» для юрисконсультів: на Житомирщині продовжив роботу постійно діючий семінар

       У новому році свою роботу продовжив постійно діючий семінар для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій Житомирщини.

          Відкриваючи його засідання, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Ірина Волошина акцентувала увагу присутніх на основних показниках реалізації в області торік загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», важливих ініціативах, запроваджених в рамках проекту. А це передовсім захист прав жінок та дітей, трудових прав громадян, бізнесу від тиску на нього правоохоронних органів, рішучої протидії таким ганебним явищам, як корупція в освітніх закладах, булінг у підлітковому середовищі, та домашнє насильство.

          Тему боротьби з домашнім насильством у світлі істотних змін чинного законодавства, щонабрали чинності 11 січня поточного року, продовжила заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.  Вона докладно зупинилася на нових законодавчих інструментах захисту від домашнього насильства, що посилюють кримінальну відповідальність за вчинення  таких протиправних дій.

            Крім того, учасники семінару ознайомилися з питаннями дисциплінарної відповідальності державних службовців, про що їх інформував заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Володимир Бражевський, розвитку системи безоплатної правової допомоги у регіоні. Присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та актуальні інформаційні матеріали Міністерства юстиції України.