«Місто професій», або Як діти «влаштовувалися на роботу» юристами

         Минулих вихідних на Замковій горі у Житомирі відбувся масштабний захід «Місто професій», де кожна дитина змогла отримати «паспорт» і «влаштуватися на роботу».

             Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області активно долучилося до дитячого міжнародного проєкту «Місто професій», що вже шостий рік реалізовується в Україні для того, щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.
​        Діти з різних районів Житомирської області відчули себе майбутніми юристами: нотаріусами, працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану, державними виконавцями та ін. Разом зі своїми батьками діти дізналися багато цікавого про напрями діяльності органів юстиції та спробували себе в ролі правників: із зацікавленням створювали документи про народження, зміну імені, виконання рішень суду, укладання нотаріальних дій тощо.

             На спеціально оздоблених весільними атрибутами локаціях майбутні наречені змогли більше дізнатися про укладання шлюбу та зробити пам’ятні фото.

             Новинкою цьогорічного «Міста професій» стала локація Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції. Разом з майбутніми юристами дітям було цікаво вирішувати логічні завдання і вправи щодо прав дитини й механізму їх захисту та розмальовувати картинки про права дитини. Найактивніші учасники отримали на згадку створені ними правові проєкти.