На Житомирщині стартував новий етап правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!»

 5 лютого, в рамках старту нового етапу правопросвітницької кампанії «Стоп булінг!», працівниками Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області проведено зустріч з педагогічним колективом ЗОШ №21 м. Житомир.

       Фахівці нагадали педагогічним працівникам про те,  що означає термін «булінг», його види, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що здійснюються щодо малолітньої або неповнолітньої особи або такою особою щодо інших учасників освітнього процесу, в результаті чого могла бути чи була завдана шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

         Новий етап кампанії «Стоп булінг!» в межах правопросвітницького проекту «Я маю право!» проводиться Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області у зв’язку із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

         Також під час зустрічі, яка тривала понад дві години, вчителі мали змогу отримати відповіді на численні запитання, що виникають під час освітнього процесу з усіма його суб’єктами.