На Житомирщині стартував тиждень правових знань «Права споживачів під охороною Закону»

Сьогодні в області стартував тиждень правових знань «Права споживачів під охороною Закону». Протягом наступних семи днів при закладах вищої освіти, установах та організаціях Житомирщини відбудеться низка правоосвітніх заходів, працюватиме юридичний майданчик «Мої права», ініційований Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області, який за останні два роки став  традиційною і успішною формою юридичної просвіти громадян.

              11 березня  майданчик розгорнув роботу на базі юридичного управління Житомирської облдержадміністрації. Його учасники – працівники юстиції області, ГУ Держпродспоживслужби в області, представники приватного нотаріату – обговорили шляхи взаємодії у справі захисту прав споживачів, ініціативи Міністерства юстиції в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Крім того, учасники юридичного майданчика докладно зупинилися на основних аспектах нової просвітницької кампанії, що розпочалася 6 березня ц. р., «Я маю право голосу», спрямованої на підвищення рівня обізнаності виборців, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, щодо своїх виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту.

             Усі присутні отримали інформаційні тематичні матеріали Мін’юсту для розповсюдження їх у своїх трудових колективах, серед населення регіону.