Нереалізоване на електронних торгах майно передали на благодійні цілі

       З початку нинішнього року у Житомирській області на 1 220 662 грн було безоплатно передано майна – транспортний засіб, будівельні матеріали – для військової частини  і  дитячих будинків.

          Така процедура є можливою після того, як конфісковане державною виконавчою службою майно пройшло три етапи аукціонних торгів через «СЕТАМ» і не було реалізовано.  Далі воно передається на розгляд спеціальної комісії, утвореної  з представників  державної виконавчої  служби,  митного, фінансового органів та   державної податкової служби, яка приймає рішення про подальшу безоплатну передачу майна у дитячі будинки, військові частини, лікарні, соціальні заклади, установи пенітенціарної служби, благодійні фонди тощо.

          Подати заяву на безоплатне отримання майна, в якій юридична особа повинна аргументувати, чому саме їй потрібно передати ці речі, можна з моменту появи публікації на сайті «OpenMarket» в розділі «Безоплатна передача», де розміщується перелік нереалізованого майна. Такі публікації актуальні протягом місяця.

         Хто має право на безоплатне майно і за яких умов –  читайте за посиланням   https://setam.net.ua/freetransfers .