Новий проект #ЧеснаПлатіжка: що треба знати жителям області

       26 червня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову  «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», якою запроваджується гранична ціна на послуги для населення міст обласного значення та міста Києва з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води на опалюваний період 2019/20 року.

         Таким чином, зафіксовано граничну вартість тепла на рівні 1400 гривень за 1 Гкал за наявності лічильника або 35,21 грн за 1 м2 у разі відсутності лічильника.

          Врегулювано ціну на гарячу воду по всій Україні та встановлено максимальний тариф для населення: 83,66 грн за 1 м3 за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води. У разі відсутності рушникоушильників – 75,74 грн за 1 м3.

          Перерахунок тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення до початку опалювального сезону 2019/2020 років повинен бути здійснений до 01 вересня 2019 року.

            Спільно з системою безоплатної правової допомоги Міністерство юстиції України запустило нову ініціативу #ЧеснаПлатіжка та інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка реалізується в рамках загальнонаціонального проекту   «Я МАЮ ПРАВО!».

          Розроблені чіткі покрокові алгоритми дій допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг.

          ЗА ПОСИЛАННЯМ https://ztjust.gov.ua/aktualni-roz-jasnennja/prosvitnytska-kampaniia-chesna-platizhka/ – ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА РОЗМІЩЕНА НА ЦЬОМУ САЙТІ В РУБРИЦІ «АКТУАЛЬНІ РОЗ’ЯСНЕННЯ» ТА СТОСУЄТЬСЯ ТЕМИ #ЧЕСНАПЛАТІЖКА.