Обізнаний – отже, захищений: у школах Житомирщини проводяться уроки «Я маю право!»

         Стартував новий навчальний рік, а з ним – і правопросвітницькі  уроки «Я маю право!» в закладах середньої освіти Житомирщини. Так, в обласному центрі спеціалісти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції провели тематичні 45-хвилинні зустрічі з учнями середньої шкільної ланки Житомирської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №20, загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1, спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №16 та в ліцеї №25.

           Фахівці обласної юстиції розповіли учням про основні законодавчі документи, що захищають їхні права, які в жодному разі не можуть бути призупинені або порушені. Учні брали активну участь в обговоренні запропонованої теми і висловлювали свої думки щодо своїх прав, які вони набувають упродовж життя, та їх реалізації. Також дітям розповіли про кримінальні та адміністративні правопорушення й попередили про настання юридичної відповідальності у разі порушення законодавства.

            Нагадаємо, що  в Україні третій рік поспіль реалізується правопросвітницький проєкт Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», спрямований на необхідність формування у дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права. Важливо, щоб ці знання та вміння учні здобували уже під час навчального процесу.

#ЯМП!
#ZtJust
#Урок_ЯМАЮПРАВО!