Постійно діючий семінар для юрисконсультів: у центрі уваги – актуальні питання сьогодення

       На чергове засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб (юрисконсультів) органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій регіону, проведеного Головним територіальним управлінням юстиції 17 травня, було винесено два питання.   

Учасники семінару розглянули новели в законодавстві з питань банкрутства фізичних осіб, передбачені у новому Кодексі України з процедур банкрутства, що набере чинності восени ц.р. З цього питання присутніх поінформував начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Леонід Шумило.

           Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Вероніка Котвицька ознайомила юрисконсультів з технікою впорядкування нормативно-правових актів з метою зручності в користуванні,  підтримання юридичними службами текстів актів законодавства в контрольному стані.

         Наступне засідання постійно діючого семінару відбудеться 21 червня.