«Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

     Така назва VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, що відбулася 5 грудня в Житомирському державному університеті ім. І. Франка і була присвячена річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

          Участь у цьому  заході взяли представники як правничих професій, так і викладачі та студенти закладів вищої освіти Китаю, України (Києва, Кам’янець-Подільського, Житомира, Хмельницького, Львова, Сум) тощо. Серед запрошених на конференцію – працівники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

      Під час пленарного засідання заступник начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Тетяна Бучинська виступила з доповіддю щодо нормотворчості як елементу управлінської діяльності.

           Робота  науково-практичної конференції проводилась за 5 напрямками: права людини в процесі українського державотворення; конституційний статус людини і громадянина: проблеми захисту; міжнародно-правові механізми та гарантії забезпечення прав і свобод людини; причини корупції в Україні, шляхи її подолання; реформування українського суспільства в контексті європейської інтеграції.

         Особливу увагу учасники конференції приділили захисту прав людини в умовах ведення гібридної війни, а також у контексті проведення реформування системи правоохоронних органів України.