«Правова допомога поруч»

        Така назва тематичної пересувної фотовиставки, що 1 жовтня розгорнулася у фоє Будинку правосуддя та підготовлена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Презентував виставку Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області. Основу експозиції склали 60 найкращих світлин, відібраних з-поміж кількох сотень фотографій з усіх регіонів України. Вони зроблені влітку поточного року та наочно демонструють щоденну роботу фахівців системи безоплатної правової допомоги (БПД).

          За словами директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександра Гербеди, кожна така світлина – це окрема історія надання правової допомоги тим, хто її потребує. А це насамперед уразливі категорії населення – діти, літні люди, учасники бойових дій на сході країни, інваліди, особи, які перебувають у місцях несвободи. «Основна мета виставки, – сказав Олександр Гербеда, – привернути увагу громадян до необхідності вирішення життєвих проблем у правовий спосіб через фахівців системи БПД».

           «Символічно, що така фотовиставка відкривається в Житомирі напередодні професійного свята юристів, що вкотре підкреслює роль правників у справі захисту прав громадян, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар. – Гарна ідея у такий спосіб показати повсякденну роботу фахівців системи БПД, які щоденно готові прийти на допомогу нужденному. Не просто прийти, а виконати її якісно і професійно».

         Вперше фотовиставка була представлена під час першої Київської міжнародної конференції з безоплатної правової допомоги, що відбулася у вересні ц. р. В Житомирі вона триватиме до 7 жовтня. А далі помандрує до інших регіонів країни.