Правова зустріч з юними книголюбами

          Діти – дзеркальне відображення будь-якої держави, її щасливе і процвітаюче майбутнє. Кожна держава повинна захищати дітей і піклуватися про них, адже дитина має бути забезпечена особливим захистом. Отже, права наймолодших – це певні можливості, що надаються їм для того, щоб жити та дорослішати.

           У перший день серпня в рамках проекту #ЛітоПравознайки працівники Управління державної реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області провели правову зустріч для відвідувачів Центральної міської бібліотеки ім. В. Земляка.
         Під час зустрічі діти дізналися, що всі громадяни нашої держави мають права. Залежно від віку дитини законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав найменших громадян є обов’язком держави. Права людини не потрібно купувати, заробляти, унаслідувати, вони належать людям просто через те, що вони – люди. Права людини не можна забрати, вони є невід’ємними.
           Діти мали можливість не тільки прослухати, а й детально ознайомитись зі своїми правами та обов’язками, зокрема в ігровій формі, через дитячі казки, кросворди та загадки, з різними невід’ємними правами кожної особистості.