Примусово сплатив заборговані аліменти, а на додачу – ще й штраф

          Понад 10 років житель Житомира  не сплачував своїм двом дітям аліментів. Вірніше, сплачував дуже небагато і нерегулярно, офіційно ніде не працював. Виросли і вже стали повнолітніми сини, «виріс» до 75 тисяч гривень і борг з аліментів.

           Тільки з появою нових  законів #ЧужихДітейНеБуває у державних виконавців Богунського відділу державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, зрештою, з’явилася можливість   примусового впливу на горе-батька.

           Боржнику було винесено постанову про арешт його майна, усі чотири вмотивовані постанови про встановлення тимчасових, до повного погашення боргу, обмежень: у праві керувати транспортними засобами, полювати, користуватися зброєю та виїздити за кордон.

            Остання заборона особливо засмутила боржника, який вже пакував валізи. А норма другого пакету закону #ЧужихДітейНеБуває, якою запроваджено штрафні санкції для злісних неплатників аліментів, остаточно переконала батька: заборговане треба повертати. Тож він не лише сплатив своїм синам існуючу аліментну заборгованість, а й штраф у розмірі 50 відсотків від цієї суми – додатково понад 37 тисяч гривень.

           Нагадаємо, торік органи державної виконавчої служби області стягнули на користь дітейпонад 345,5 мільйонів гривень. Крім того, майже 600 тисяч гривень – саме завдяки додатковимштрафним санкціям за тривалу несплату аліментів.