Привітання заступника начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Валентина Залізнюка з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні українці! Від усього серця вітаю Вас із найдовгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені дні, наповнені радістю, веселощами, очікуваннями дива, душевним теплом і надією.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом і звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим родинам. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння та любов.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою

заступник начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Валентин Залізнюк