Реєстрація актів цивільного стану без черг: «Open Space» – тепер у Житомирі

      Сьогодні у Житомирі на базі Житомирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції урочисто відкрили третій в області і ювілейний, 35-й в Україні, офіс європейського зразка «Open Space», де громадяни можуть у зручних умовах без тривалих очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

           Урочиста презентація нового центру відбулася за участю заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова.

          «Це черговий крок назустріч нашим громадянам, адже юстиція  – відкрита для людей, – сказав заступник Міністра. – Ми активно працюємо в напрямку забезпечення кожному українцю доступу до сучасних та зручних сервісів, зокрема у сфері реєстрації актів цивільного стану. Запровадження «відкритого простору» з використанням електронної черги, оплати одразу на місці обраної послуги значно заощаджує час кожного, хто звертається до «Open Space», щоб зареєструвати народження дитини, подати документи для реєстрації шлюбу, внести зміни до актових записів цивільного стану чи отримати за лічені хвилини інші послуги».

        Сергій Петухов особисто перевірив роботу системи нового офісу, а на прикладі отримання житомирянкою Іриною Згонніковою повторного свідоцтва про народження сина виявилося, що уся процедура зайняла всього три з половиною хвилини.

          Учасники урочистого заходу в присутності журналістів оглянули приміщення нового офісу, де створені комфортні умови для відвідувачів: зручні місця для очікування як для дорослих, так і дітей. А поруч – автомат електронної черги.

            Нагадаємо, на Житомирщині рік тому  офіс нового формату відкрили у Новограді-Волинському, а у лютому нинішнього року – в Коростені.