Сформувати нульову толерантність до булінгу уже сьогодні!

           Проблемі протидії булінгу був присвячений правовий урок, проведений спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Житомирській області для учнів Житомирської загальноосвітньої школи № 28.

        Дітей знайомили з видами юридичної відповідальності (адміністративна, кримінальна) та з якого віку вона настає. На конкретних прикладах підліткам пояснювали, що крім прав, неповнолітні мають ще й обов’язки, які кожен з них повинен виконувати неухильно.

          Під час лекторію учні отримали тематичні матеріали Міністерства юстиції, які допоможуть їм уникнути негативних явищ.

             Інший такий захід фахівці Житомирської юстиції провели спільно з  працівниками ювенальної превенції Головного управління національної поліції для учнів Снігурівської загальноосвітньої школи I – III ступенів. Вони не тільки розповідали, а й демонстрували відео на тему: «Разом проти булінгу», аби молодь зрозуміла важливість проблеми. Особливу увагу спеціалісти звернули на юридичну відповідальність, яка настає у разі дії або бездіяльності кривдника, наслідком чого є заподіяння однолітку психічної або фізичної шкоди.

          Дітям чітко пояснили, до чого може призводити таке явище, як булінг та наполегливо просили дотримуватися рекомендацій, щодо запобігання цьому негативному явищу.

#Ямаюправо
#РазомПротиБулінгу