Щоб поїхати за кордон, повернув дитині заборговані аліменти

          Житель Андрушівки тривалий час не поспішав сплачувати синові аліменти. Дійшло до того, що заборгованість досягла понад 93 тис. гривень.

             А схаменутися чоловіка змусили санкції закону #ЧужихДітейНеБуває, які з метою пробудження батьківського сумління застосували до боржника працівники Андрушівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Не стільки тимчасова заборона полювати, користуватися зброєю чи керувати автомобілем, як побоювання того, що доведеться розпрощатися з поїздкою за кордон, змусили горе-батька не тільки погасити усю заборгованість перед дитиною, а й сплатити штраф – 46,5 тис. гривень (50 відсотків від загальної суми боргу). Ці кошти теж отримав його син.

             Нагадаємо, за 8 місяців поточного року  на користь дітей державні виконавці області стягнули понад 227 млн гривень аліментів. Наразі майже п’ять тисяч злісних неплатників аліментів позбавлені права виїзду за межі України. Тимчасово, до повного розрахунку зі своїми дітьми.