Співпраця із закладами загальної та професійно-технічної освіти – запорука успіху в сфері правової освіти населення

          Багаторічна і плідна співпраця юстиції області із закладами освіти різного ступеня акредитації є запорукою успіху в сфері правової освіти населення, у першу чергу молоді, нашого регіону. На цьому, зокрема, наголошувала у своєму виступі під час наради із заступниками директорів з виховної роботи закладів загальної та професійно-технічної освіти міста Житомир, що проводилась Департаментом освіти Житомирської міської ради,  в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Шабінська.

          Інформуючи присутніх про  співпрацю органів юстиції із закладами загальної та професійно-технічної освіти Житомирщини, доповідач,  зокрема зупинилася на взаємодії  Головного територіального управління юстиції з різними суб’єктами освітнього процесу: педагогічними колективами, учнями та батьками.

           Під час спілкування Олена Шабінська розповіла учасникам наради про   правопросвітницькі кампанії в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Стоп булінг!», «Відповідальне батьківство», «Від Мрії до Дії», які реалізуються на Житомирщині. А з настанням літніх канікул, підкреслила вона, співпраця буде продовжена з дітьми в рамках роботи  пришкільних таборів відпочинку.