Студентів і викладачів коледжу привітали з прийдешнім святом і не тільки

            З нагоди прийдешнього свята – Дня юриста сьогодні в Житомирському кооперативному коледжі бізнесу і права відбулись урочистості. З професійним святом кращих студентів – майбутніх правників та викладачів коледжу привітав начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області  Петро  Данилишин. Він нагородив грамотою футбольну команду коледжу, яка брала участь у турнірі з футзалу  з нагоди Дня юриста, що проводився на кубок Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
          «Бути юристом – почесно і відповідально. Успіх кожного – в його власних руках, а запорукою цього успіху є щоденна копітка праця», – підкреслив Петро Данилишин.

       Святковий настрій під час урочистостей присутнім у залі  забезпечили вокальні виступи студентської молоді.

           Надалі для студентів та викладачів коледжу розпочав роботу  юридичний майданчик «Мої права». Фахівці Головного територіального управління юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області ознайомили молодь із повноваженнями органів юстиції та організацією їх діяльності. Зокрема, роботою державної виконавчої служби, нотаріату, реєстрації актів цивільного стану, а також системи безоплатної  правової допомоги.

            Студенти та викладачі мали змогу отримати юридичні консультації, а також дізналися про хід реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

#ЯМП!
#ЯМаюПраво!
#ZtJust