«Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі»

       Така тема VІІ Міжнародної науково-практичної конференції, що відбулася в Житомирському національному агроекологічному університеті (ЖНАЕУ) та мала на меті залучити якомога більшу кількість науковців, студентів, аспірантів, учених, практикуючих юристів до науково-практичної дискусії. Відтак у роботі конференції взяли участь майже 140 учасників, у тому числі з Туреччини, Польщі, Білорусі, Хорватії.
         Відкриваючи захід, з вітальним словом до присутніх звернулися проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ, професор  Людмила Романчук, заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Шабінська.  Представник від юстиції наголосила на тому, що Головне територіальне управління юстиції   із ЖНАЕУ пов’язує тривала і плідна співпраця, результатом якої стало, зокрема, створення у 2018 році при університеті юридичної клініки як засобу забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

         Олена Шабінська відзначила роботу юридичної клініки та наголосила на необхідності залучення зацікавлених осіб до участі у хакатоні.

        Тему формування відповідального батьківства в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство» розкрила у своєму виступі під час пленарного засідання заступник начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Тетяна Бучинська. Доповідач акцентувала увагу присутніх на правових аспектах формування інституту відповідального батьківства в Україні.
      У зв’язку з актуальністю порушених питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.