Тимчасові обмеження і штраф спрацювали – злісний аліментник погасив накопичену за довгі роки заборгованість

           Непоодинокі випадки, коли офіційне розірвання шлюбних стосунків вносить істотні корективи у можливість неповнолітнього отримувати повноцінне піклування з боку того з батьків, хто не проживає разом із дитиною.

        Не вельми переймався долею своїх сина та доньки житомирянин, понад 10 років «колекціонуючи» кошти з аліментів, які суд зобов’язав щомісяця сплачувати своїм дітям. Відтак заборгованість зросла  майже до 180 тис. гривень.

        Пробудити почуття турботи про дітей горе-батьку, який потрапив до Єдиного реєстру боржників як злісний неплатник аліментів, допомогли державні виконавці Корольовського відділу державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

         Застосовані до боржника заходи примусового впливу – тимчасові обмеження  у праві полювання, користування зброєю, керування транспортними засобами та виїзду за кордон, а на додачу – ще й фінансові санкції: штраф у розмірі 50% від суми заборгованості, змусили чоловіка повністю погасити заборгованість перед власними дітьми. Разом із  виконавчим збором та витратами виконавчого провадження це обійшлося йому у 287 тис. гривень.

           Отож вкотре закони #ЧужихДітейНеБуває на практиці довели свою ефективність та не залишили без захисту дітей, які потребували допомоги та постійної батьківської уваги.