У новому році органи державної виконавчої служби стягнули на користь дітей області майже 34 млн гривень

   Про це начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Петро Данилишин сказав сьогодні під час прес-конференції. Завдяки застосуванню штрафних санкцій після набрання чинності другим пакетом законів «Чужих дітей не буває» (28 серпня 2018 року) державні виконавці стягнули з боржників-аліментників понад 585 тис. гривень. А уже за півтора місяці  нинішнього року цей показник становив більше 553 тис. гривень. Усі кошти перераховані дітям як компенсація за батьківську неувагу та тривалу невиплату аліментів.

         «Підписані 21 січня ц. р. між  Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості й Державною службою України з питань праці два меморандуми про співробітництво стали новими інструментами для погашення заборгованості зі сплати аліментів, – сказав Петро Данилишин. – Партнерська взаємодія з цими органами на рівні регіону – ще один крок назустріч найменшим жителям Житомирщини, і шанс безробітним батькам на працевлаштування, а отже, на утримання власних дітей».

         Петро Данилишин також повідомив журналістам про роботу органів  державної виконавчої служби у нинішньому році в сфері захисту трудових прав жителів області. Завдяки виконавчим діям, зазначив він, 69 осіб отримали свої кошти, стягнуті з підприємств-боржників. А це понад 520 тисяч гривень.