Учасники наради обговорили актуальні питання взаємодії

           Задля ефективної взаємодії в рамках укладеного 21 січня нинішнього року між Міністерством юстиції України та Державною службою України з питань праці Меморандуму про співробітництво сьогодні, 26 квітня, відбулася чергова нарада за участю в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Дмитра Фещенка, начальника відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Ганни Татуревич та представників Управління Держпраці в Житомирській області – т. в. о. начальника Віталія Подорожнього, завідувача сектору юридичного забезпечення   Ганни Свінціцької.

           Приводом для такої зустрічі стало обговорення питань, які виникають під час виконання постанов територіального органу Держпраці про накладення штрафів, передбачених ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України.

           Під час наради акцент ставився на неухильному дотриманні вимог статті 28 Закону України «Про виконавче провадження» під час примусового виконання постанов територіальних органів Держпраці, зокрема щодо доведення постанов й інших документів виконавчого провадження до відома сторін шляхом надсилання їх копій (не пізніше наступного дня з дня їх винесення) учасникам виконавчого провадження. Йшлося і про вироблення механізмів щодо надання можливості сторонам виконавчого провадження знайомитись з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії тощо.

         Учасники зустрічі обговорили й інші питання взаємодії у справі формування сприятливого середовища на ринку праці в області, забезпечення захисту трудових прав громадян.