Учням розповідали про трудові права неповнолітніх

     Сьогодні, 15 травня, спеціалісти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва провели тематичну лекцію для учнів Житомирської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  №17 на тему: «Трудові права неповнолітніх».

       Фахівці пояснили молоді, які спеціальні гарантії охорони праці неповнолітніх встановлює трудове законодавство України. Система гарантій обумовлена фізіологічними, психологічними й віковими особливостями неповнолітніх, права яких у трудових відносинах базуються на принципі їх рівності з повнолітніми особами, а в галузі охорони праці вони користуються додатковими пільгами, встановленими законодавством України.

      У рамках заходу присутні дізналися про мінімальний вік прийняття неповнолітніх на роботу, недопущення їх до робіт, на яких забороняється застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років, граничні норми підтримання і переміщення речей неповнолітніми та інші державні гарантії.