Учнів закликали не бути байдужими до проявів насильства у їхньому оточенні

          З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі працівники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області завітали до учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 для проведення відеолекторію на тему: «Разом проти булінгу».

           Під час зустрічі діти розвивали вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації та формували навики відповідальної і безпечної поведінки. Учні переглянули соціальний відеоролик і разом з фахівцями юстиції обговорили побачене та проаналізували причини й наслідки булінгу. Дітям радили, як уникнути булінгу та закликали всіх не бути байдужими до проявів насильства у школі і за її межами. Крім того, роз’яснювали про їхні права та обов’язки, відповідальність за вчинення правопорушень, та яка міра покарання застосовується до неповнолітніх.

        Наприкінці зустрічі було роздано інформаційні матеріали Міністерства юстиції України, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком такого ганебного явища.

#Ямаюправо
#РазомПротиБулінгу
#Булитинекруто