Відбувся постійно діючий семінар для працівників юридичних служб установ, організацій області

           Сьогодні у Головному територіальному управлінні юстиції було проведено засідання постійно діючого семінару для працівників юридичних служб органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій Житомирщини. Відкрила семінар начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції   Світлана Шостак.

         Про строки за новими процесуальними кодексами доповіла завідувач сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції Інна Нечипоренко. Заступник начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Олена Піхуля роз’яснила присутнім етапи та порядок державної реєстрації ТОВ.

           Такі заходи, що проходять на базі Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, спрямовані на підвищення знань працівників юридичних служб та стануть у нагоді в їхній діяльності.