Всеукраїнська зимова правнича школа-2019: різноманітні тренінги, майстер-класи, насичена творча програма

 Працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти спільно з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області взяли участь у IX Всеукраїнській зимовій правничій школі. Цей традиційний захід, який щорічно організовує Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, проходив на високогірній туристичній базі «Едельвейс» Європейського університету, що знаходиться на мальовничій та колоритній Міжгірщині.

          У заході взяли участь понад 60 учасників, серед них відомі юристи, адвокати, представники юридичних компаній та міжнародних правничих організацій, студенти-консультанти юридичних клінік та студенти-правники провідних вищих навчальних закладів України.  

          У рамках Школи учасники взяли участь у 8 тренінгах та прослухали 15 майстер-класів на теми: «Ефективна комунікація, або чому важливо грати в команді», «Що приховує PR: погляд зсередини», «Гонорар успіху адвоката. Принцип формування гонорару, судова практика щодо стягнення витрат на правову допомогу», «Стратегії і тактики організації роботи юридичних департаментів на підприємствах з нуля в контексті «адвокатської монополії», «Ігри, в які грають люди: правда vs обман»,  «Секрети успішного публічного виступу», «Визначення завдання та розробка стратегії при підготовці до судового засідання», «Нестандартне мислення у роботі адвоката. Практично про теоретичне», «Завдання адвоката під час обшуку», «Репутаційні ризики в діяльності правника», «Захист прав інтелектуальної власності», «Працевлаштування: права та обов’язки потенційних працівників і роботодавців», «Першочергові дії в рамках кримінального провадження. Як аналізувати, які рішення приймати та як закрити провадження через слідчого суддю», «Правила адвокатської етики. Дисциплінарна практика», «Як мотивувати себе і свою команду».

          Окрім здобуття фахових умінь, знань та навичок, учасники Школи мали змогу відпочити під час катання на лижах, санчатах на крутих лісистих схилах з мальовничими краєвидами одного із найгарніших куточків Закарпаття – с. Верхнє Студене Межигірського району. До речі, відповідний район посідає одне з перших місць в Україні за кількістю рекреаційних зон, що мають вигідне географічне розташування в центрі Європи, а гірські хребти з пологими вершинами та лісистими схилами, мальовничі краєвиди, різноманітний строкатий ландшафт, цілюще повітря, сприятливий клімат, унікальні джерела мінеральних вод зробили навчання та відпочинок незабутнім. Так учасники Школи відвідали мальовничі краєвиди гори Гимба та водоспад Шипіт.

           Вечори були насичені різними творчими та розважальними програмами. В рамках розважальної програми «Латиноамериканський вечір» мали змогу отримати майстер-клас Salsa та Bachata.

          Проведений захід завершився підбиттям підсумків, оцінюванням роботи та урочистим врученням сертифікатів і подяк учасникам IX Всеукраїнської зимової правничої школи.

          Щиро дякуємо організаторам, тренерам, учасникам та базі, яка гостинно приймала учасників зимової школи-2019!