Виїзне засідання антирейдерського штабу: пошук шляхів вирішення конфліктної ситуації триває

        Задля того, аби розібратися з конфліктною ситуацією, що виникла між   товариствами з обмеженою відповідальністю – «ДФУ АГРО» та «Городок-Агро», голова обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя Олексій Ясюнецький, його заступник – начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, члени штабу сьогодні, 5 липня, виїхали до Малинського району. Тут розташовані  земельні ділянки, що стали каменем спотикання між двома сільгосппідприємствами.

         Виїзне засідання антирейдерського штабу відбулося за участю заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова, який цього дня перебував з робочим візитом на Житомирщині.

          Передісторія конфлікту така. Ще у жовтні торік ТОВ «ДФУ АГРО»  засіяло озимі культури на  землях Слобідської та Головківської сільських рад Малинського району. А  наступного місяця ці ділянки було передано в оренду ТОВ «Городок-Агро». Саме цей аргумент наводить остання, нині перешкоджаючи збору врожаю ТОВ «ДФУ АГРО».

          На засіданні обласного оперативного антирейдерського штабу, що відбулося в червні ц. р., представникам обох компаній рекомендували шляхом переговорів врегулювати питання збору врожаю ТОВ «ДФУ АГРО» та компенсації втраченої вигоди ТОВ «Городок-Агро». Однак під час чергової спроби збору врожаю орендар викликав представників поліції, які опломбували техніку та вилучили документи, що унеможливило жнива.

         Під час нинішнього виїзного засідання були заслухані обидві сторони конфлікту, проте крапку у цій історії ставити рано. Пошук шляхів вирішення непростої ситуації триває.