Взаємодіяти з громадськістю – важливо!

          Взаємодія з громадськістю є одним із важливих напрямів діяльності органів державної влади. Саме тому нещодавно працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області долучилися до обговорення онлайн-курсу: «Взаємодії органів влади з громадськістю», організованому за ініціативи НУО «Сучасний Формат».

          Виконавчий директор НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова наголосила на важливості налагодження співпраці між органами державної влади та представниками громадськості. Учасники заходу ознайомилися з основними засадами та інструментами взаємодії державних органів із громадськістю, активно обговорили ключові перешкоди до такої взаємодії у  Житомирі та області.

           В рамках співпраці та співробітництва в реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та НУО «Сучасний Формат» активно беруть участь у заходах задля досягнення спільної мети — значимості та партнерства щодо гарантованого Конституцією України дотримання прав громадян, державної політики у сфері правової освіти населення, надання допомоги молоді та створення умов для розвитку громадської активності.

           Під час зустрічі відбулася презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю» на платформі Prometheus. Представники громадських організацій Житомирської області, активні громадяни, представники місцевої влади, які взяли участь у заході, мали змогу поставити актуальні для них питання і отримати кваліфіковані та обґрунтовані відповіді на них. Також учасники заходу отримали інформаційні матеріали Міністерства юстиції України в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

           Варто зазначити, що зустріч пройшла надзвичайно динамічно та продуктивно, про що свідчили вдячні відгуки учасників заходу.

          Щиро дякуємо нашим партнерам НУО «Сучасний Формат» за співпрацю!