Забув про аліменти – можеш попрощатися з авто

       Фахівці юстиції Житомирщини продовжують працювати над реалізацією ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває, знаходячи засоби впливу на кожного боржника.

          Неприємна несподіванка трапилася днями з жителем Андрушівського району, який перебував за кермом свого авто. Працівники поліції Андрушівського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області при перевірці документів на право керування транспортним засобом виявили, що відносно водія Андрушівським районним відділом державної виконавчої служби винесено постанову про встановлення тимчасового обмеження у праві керування транспортним засобом через наявність у нього заборгованості зі сплати аліментів. Посвідчення водія у чоловіка вилучили, і отримає він його тоді, коли сплатить усю заборговану суму аліментів.    

          Схожа ситуація сталася з власником іншого авто: ВАЗ 21074 знаходився в розшуку та був затриманий на стаціонарному посту «Звягель» 263 км автодороги Київ-Чоп.      

          Як з’ясувалося, власник транспортного засобу має заборгованість зі сплати аліментів, але на відміну від попереднього автомобіліста, йому пощастило менше. Державний виконавець Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби вилучив авто та передав на зберігання представникам Житомирської філії державного підприємства «Сетам». Надалі автомобіль пройде оцінку та буде реалізований через  електронні торги в рахунок погашення аліментної заборгованості.