Зустріч з майбутніми юристами

       6 листопада працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області провели зустріч зі студентами Житомирського торговельно – економічного коледжу КНТЕУ.

         Фахівці житомирської юстиції розповіли майбутнім правникам про організацію розгляду звернень громадян з питань, що належать до компетенції, в тому числі, пов’язаних з роботою підвідомчих органів та установ юстиції. Також обговорили порядок подання та строки розгляду звернень громадян, які є види правової допомоги й порядок її надання тощо. Студенти дізналися про важливі ініціативи, які наразі реалізуються в рамках проєкту “Я МАЮ ПРАВО!”, зокрема просвітницька кампанія “Відповідальне батьківство”.

           Крім того зі студентами було проведено пізнавальну вікторину на знання Закону України «Про звернення громадян». Майбутні правники охоче брали участь в опитуванні та активно ставили запитання фахівцям юстиції, на які отримували вичерпні відповіді.