Зустріч з майбутніми правниками

              В рамках проведення на Житомирщині Всеукраїнського тижня з протидії булінгу працівники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області зустрілися з першокурсниками – майбутніми правниками державного університету «Житомирська політехніка».

             В.о. начальника відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти  Олена Шабінська розповіла студентам про напрями діяльності Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, про те, як можна отримати  податкову знижку на навчання.

             Під час зустрічі зі студентами особлива увага була акцентована на консультативно-дорадчому органі – Координаційній раді молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області (далі КРМЮ). Голова КРМЮ  Вероніка Алексеєнко   розповіла студентам про основні напрями діяльності КРМЮ. Звернула увагу, що Координаційна рада молодих юристів здійснює свою діяльність на громадських засадах, дотримуючись принципів добровільності, рівності її членів. Основними завданнями КРМЮ є: надання пропозицій щодо вдосконалення організації правоосвітнього та правовиховного процесу, здійснення заходів щодо підвищення рівня правових знань населення, підвищення кваліфікації молодих юристів тощо. Серед студентів проведено анкетування з метою виявлення майбутніх активних членів КРМЮ.

             Також майбутніх юристів було закликано долучитися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу та стати учасником флешмобу в мережі #Instagram.